Bayer ponownie przegrywa w amerykańskim sądzie! Sąd orzekł, że Roundup wywołuje raka!

29
6✅zapraszam na:
komentarzetv:
twitter:
blog:
✅niecenzuralne i agresywne komentarze zostaną usunięte. Jak już musisz zakląć dawaj znaki (&*%@%).

✅wsparcie:
PayPal & szybki przelew:

✅źródła:
Link 1:
Link 2:
Link 3:
Link 4:
Link 5:
Link 6:
Link 7:
Link 8:

#Monsanto #Bayer #Roundup #acta2

Nguồn: https://dantrithegioi.com

Xem thêm bài viết khác: https://dantrithegioi.com/giai-tri

29 COMMENTS

 1. rma Bayer po raz kolejny przed sadem ….przegrała……kolejne pozwy czekają w kolejce……bohaterem jest ROUNDUP…….a w POLSCE wciąż popularny i dostępny………. …..POLITYCY …OBUDŹCIE SIE albo Polacy zaczną zbiorowo podawać Was do sadu …
  …A WAS kochani nasi żywiciele proszę abyście NIE STOSOWALI GO i zaczęli rozliczać polityków z kłamstw o nieszkodliwości stosowania tej chemii w produkcji Waszych produktów żywnościowych….trzymam kciuki i popieramy Wasze protesty…

 2. To nie jest produkt Bayera tylko amerykanskiego Monsanto, jak to bylo amerykanskie to nie wywolywalo RAKA te SWINIE AMERYKANSKIE

 3. gdyby Rundup był rakotwórczy zajęła by się nim amerykańska agencja ds żywności i leków i by był błyskawicznie wycofany! Jeżeli to idzie przez sądy a nie przez agencje to znaczy że nie jest rakotwórczy – jedynie jest to sprawa polityczna. Pisałem już o tym: 1.Dokopanie bayerowi/przejęcie, 2. Podwyższenie sztuczne cen żywności. Przekonacie się wkrótce że DE dotstanie wpierdziel i klęknie przed USA!

 4. Jeśli chodzi o Rundup to ja tu widzę lewacki spisek. Lewactwo dąży do zmniejszenia ilości ludności na ziemi. Głosili kiedyś że zabraknie żywności. To się nie sprawdziło ze względu na rozwój technologi rolniczej. Rundup jest ważnym elementem tej technologi. Wyeliminowanie go z obrotu spowoduje zmniejszenie podaży żywności i wzrost cen. I widzę że lewactwo do tego dąży.

 5. Uszi – nie wiem czy wiesz ale ok 2008 roku "Amerykańskie" banki chciały przejąć Volkswagena. Niemcy oddały VW rodzinie Porshe za 1 Euro aby temu zapobiec.

  Wtedy zaczęła się zima w relacjach BRD-USA. Na to nakłada się NordStreem który był sprzeczny z Polityką USA .

  A potem "przypadkowo" w USA zaczęła się afera DieselGate i VW beknął 10 mld dol.

  Moim zdaniem mamy już zaawansowane początki wojny USA-BRD czego elementem jest Brexit. Sytuacja z Bayer też się w to wpisuje. Będą próbowali go przejąć bądź zniszczyć.

  I po Brexicie DE dostaną strzała w postacie ceł zaporowych na kluczowe produkty co spowoduje kryzys ekonomiczny. Oni mają taką gadzią naturę że pewnie znowu zaczną się płaszczyć przed USA jak w 1945 i oferować wierną współpracę przeciwko ZSRR – ale ZSRR już nie ma więc mam nadzieję że amerykańce 2. raz nie dadzą się nabrać. (CHRL zamiast ZSRR?? – tylko że DE mają w Chinach dużo inwestycji…)

 6. Uszi – protesty we Francji zaczęły się gdy Macron ogłosił powstanie EU Army która ma bronić UE przed USA!!! Wskazówka jest też taka że na protestach są chasła zarówno lewackie, prawackie jak i socjalne – to dziwne, nienaturalne więc wskazuje na manipulację zewnętrzną. Dodatkowo moim zdaniem takie ruchy bez animacji z zewnątrz nie mają racji bytu. W PL przez 30 lat była tragedia społeczna i ekonomiczna i nie było takich protestów! Przecież we francji są służby i media rządowe które przeciwdziałają takim ruchom. Jeżeli mimo tego one funkcjonują świadczy to że są animowane z zewnątrz – moim zdaniem z USA – ew z rosji. Bo widzę delikatne symptomy współdziałania (w uproszczeniu) Trump – Putin – co jest baaaaardzo dziwne.

 7. Uszi – szacun dla Ciebie że podajesz najistotniejsze informacje którymi z niewiadomych przyczyn nie zajmują się inne media. Ani prawicowe, ani lewicowe, ani niemieckie ani żudowskie. Bardzo dziwne to jest! Ale analitycznie nie gniewaj się – Michałkiewicz mnie przekonuje w bardzo wielu sprawach.

 8. Cyklon jest nadal produkowany i stosowany do dezynsekcji zamorskich towarów spożywczych jak np. orzechy. Na terenie portu w Hamburgu są do tego specjalnie bunkry. Po wyjęciu towar jest bezpieczny.

 9. Roundup takze jest legalnie do kupienia w calym juesejjjj, tylko nie w California. Poza tym to Monsanto-Bayer.

  Ale trzeba byc idiota zeby to uzywac jak ruszyly procesy na to rakotworcze go..no w sadach juesej.
  Czy Polacy to idioci ze to ciagle kupuja i uzywaja?

  hyhyhyhyhyhyyhyhyhyhy, podchwytliwe pytanie ;=D

 10. Kupowałem roundup, przydawał się w ogrodzie. Przestałem, to nie w porządku dać zarabiać takim ludziom. Żeby nie doszukiwać się ich czynów podczas wś, to przecież monsanto produkowało agent orange, do niszczenia lasów w Wietnamie. Ludzie do tej pory tam chorują.

 11. Szkoda Uszi że nie możesz pozwać YT jako amerykańskiej korporacji na 100 000 000 $ za nękanie i roztrój psychiczny z tym związany , a Bayernu ani Monsanto nie żałuje ani nie będę tęsknił za nimi jeśli całkiem znikną chodź tak naprawdę tak się nie stanie bo zapewne zmieni się znów nazwa i nowy właściciel już niby będzie dobry

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here